Pałac na Wodzie Staniszów 23 58-500 Jelenia Góra

AKTUALNE OFERTY PRACY

Kucharz

Konserwator / Pracownik gospodarczy / Ogrodnik

Fizjoterapeuta

Kelnerka / Kelner

Kosmetolog

Kierownik restauracji

Recepcjonistka / Recepcjonista

Wymagania:

  • doświadczenie, kreatywność i pasja do gotowania;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • dyscyplina w zachowaniu czystości jak i higieny pracy;
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego
  • narzędzia i wyposażenie niezbędne do wykonywania obowiązków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Praca dla mężczyzny odpowiedzialnego, bez nałogów.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kotłowni,
  • prace remontowe,
  • naprawy,
  • koszenie trawy,
  • odśnieżanie
  • ogólne dbanie o porządek na terenie obiektu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • posiadanie kursów specjalistycznych,
  • umiejętność słuchania,
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Pałac Na Wodzie w Staniszowie koło Jeleniej Góry poszukuje Kelnera/Kelnerki lub osoby chętnej do przeszkolenia na tym stanowisku.

Możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zapewniamy profesjonalne szkolenia.

Opis stanowiska:

  • czynny udział w tworzeniu oferty SPA
  • znajomość menu SPA oraz pozostałych usług hotelowych
  • znajomość procedur zabiegów kosmetycznych
  • umiejętność planowania zabiegów w systemie hotelowym
  • wykonywanie raportów i czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu SPA
  • przygotowanie gabinetów zabiegowych zgodnie z procedurą
  • dbanie o wyposażenie i wystrój gabinetów kosmetycznych zgodnie z wymogami estetycznymi i higienicznymi
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami bhp i ppoż.
  • przeprowadzenie wywiadu z gościem oraz wypełnienie ankiety przed wykonaniem zabiegu
  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych ( zabiegi z zakresu kosmetologii białej, zabiegi pielęgnacyjne twarzy oraz ciała, manicure, pedicure, wizaż, kąpiele, masaże, zabiegi z wykorzystaniem sprzętu) oraz wybranych zabiegów z zakresu fizjoterapii
  • przestrzeganie zasad higieny podczas wykonywania zabiegów
  • udzielanie porad gościom z zakresu kosmetologii
  • dobór i stosowanie kosmetyków oraz sprzętu zgodnie z ich przeznaczeniem i rodzajem skóry
  • zabezpieczenie sprzętu, narzędzi po wykonaniu zabiegów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe/specjalistyczne
  • troska o gościa
  • dyskrecja ( wyjątek stanowią sytuacje, które zagrażają życiu pracownika, gości lub ludzi z otoczenia)
  • odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie zabiegów
  • umiejętność zachowania tajemnicy zawodowej
  • umiejętność nawiązywania kontaktu z gośćmi
  • wysoka kultura osobista
  • uprzejmość
  • wzbudzanie zaufania u gości
  • wyrozumiałość

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem restauracji zgodnie z określonymi standardami
  • organizacja pracy zespołu i szkolenie pracowników
  • kontrola i analiza kosztów oraz dbałość o optymalizację sprzedaży
  • organizowanie procesów rekrutacyjnych, przygotowywanie grafików
  • wykonywanie raportów, zestawień oraz wszelkich innych dokumentów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania restauracji
  • obsługa kasy fiskalnej i programu sprzedaży

Wymagania:

  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętności przywódcze
  • samodyscypliny
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym w gastronomi (kierownik zmiany, sali)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pałac Na Wodzie w Staniszowie koło Jeleniej Góry poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista ze znajomością języka angielskiego.

Możliwość zakwaterowania i wyżywienia, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pałac Na Wodzie Sp. z o.o. z siedzibą w Staniszowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)

Logo Unii Europejskiej

Unia Europejska