Zarezerwuj pobyt

Wyjątkowe
Les Sens SPA

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Pałac na Wodzie - Staniszów Dolny k. Jeleniej Góry

Witamy na stronie ośrodka Pałac na Wodzie i zapraszamy do wspólnego wypoczynku w klimatycznym kompleksie pałacowym w Karkonoszach, którego historia sięga XVIII wieku. Pałac na Wodzie położony jest w Staniszowie Dolnym, niedaleko Jeleniej Góry - turystycznego centrum regionu. W odrestaurowanych, przytulnych i niezwykle stylowych wnętrzach hotelu oraz w otoczeniu przepięknych gór czeka na Państwa szereg atrakcji oraz idealne warunki do zrelaksowania się i regeneracji.

Wymarzone wesele w Pałacu na Wodzie

Zapraszamy również wszystkie przyszłe Pary Młode - z przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa wymarzonego wesela. Dysponujemy dwiema jasnymi, przeszklonymi salami weselnymi - oranżeriami na 80 i 140 osób, z których rozpościera się romantyczny widok na pałacowe stawy. Zapewniamy m.in. pełną, dopracowaną w każdym szczególe oprawę oraz opiekę nad najmłodszymi gośćmi. O menu i kulinarne doznania w tym szczególnym dniu zadba nasza wyjątkowa restauracja. Wszystkie potrawy tworzone są na bazie lokalnych i sezonowych produktów.

Regeneracja i rehabilitacja w SPA

W naszym SPA czeka na Państwa prawdziwa uczta dla ciała i zmysłów. Możemy zaproponować szereg niezwykle relaksujących i odprężających zabiegów na twarz i ciało, masaże czy kąpiele w wodach termalnych. Zapraszamy również do naszego Medical SPA na zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków, a wszystkie zabiegi przeprowadzane są jedynie przez wykwalifikowane osoby.

Logo Unii Europejskiej

Unia Europejska

Pałac na Wodzie

Staniszów 23,
58-500 Jelenia Góra
+48 (75) 755 70 31
+48 885 919 652
info@palacnawodzie.pl

Sprzedaż i Marketing

+48 669 083 056
sales@palacnawodzie.pl

SPA

+48 (75) 752 30 50
spa@palacnawodzie.pl