Zapraszamy do Centrum SPA!

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Pakiety pobytowe i promocje

Męski Świat

już od
1 860 zł

Pakiet dla wszystkich mężczyzn, którzy po aktywnym odpoczynku chcą się zrelaksować i zadbać o siebie w wyjątkowy sposób. Wszystkie zabiegi powstały specjalnie z myślą o męskich potrzebach i upodobaniach.

Dowiedz się więcej

Głębia Luksusu

już od
1 990 zł

Pakiet dla wszystkich Pań, które marzą o odpoczynku oraz kompleksowej opiece zagwarantowanej przez profesjonalistów. Jest to najbogatszy z oferowanych pakietów, w którym znalazły się zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, a także na dłonie oraz stopy. To gwarancja 5 dni pełnych relaksu i luksusu.

Dowiedz się więcej

Luksusowa Metamorfoza

już od
1 550 zł

Komplet zabiegów, który powstał z myślą o wszystkich Paniach pragnących zmiany swojego wyglądu. W pakiecie znalazły się nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale też zmiana fryzury i warsztaty z make-up.

Dowiedz się więcej

Weekend dla Pani

już od
830 zł

Idealny pakiet dla wszystkich Pań, które w krótkim czasie chcą się zrelaksować i skorzystać z pakietu luksusowych zabiegów. Po takim weekendzie poprawa samopoczucia i zdrowia gwarantowana.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do Centrum SPA

Profesjonalne marki kosmetyków, najnowocześniejszy sprzęt, doświadczeni kosmetolodzy to gwarancja spektakularnych efektów i głębokiego relaksu. Skorzystaj z naszej oferty SPA i już dziś zanurz się w głębi luksusu.

Przejdź do oferty

Kontakt

Kontakt

+48 (75) 755 70 31
info@palacnawodzie.pl

Konferencje, wesela, bankiety

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku
Zobacz nasz profil

Wyszukaj w stronie

Zapisz się do newslettera

Chcesz być zawsze na bieżąco ? Dostawać informacje o wszystkich wydarzeniach w Pałacu i aktualnych promocjach ? Zapisz się do neweslettera.
Pałac na wodzie 2015 | Projekt i opieka techniczna: Pure Interactive

Fundusze Europejskie - dla rozwoju Dolnego Śląska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013