SPA Center opening 17.08.2015r.

(Polski) Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Pakiety pobytowe

Męski Świat

już od
755 zł/ doba

ENG  2

Przejdź do oferty

Richness of Luxury

już od
835 PLN/ night

(Polski)

Pakiet dla wszystkich Pań, które marzą o odpoczynku oraz kompleksowej opiece zagwarantowanej przez profesjonalistów. Jest to najbogatszy z oferowanych pakietów, w którym znalazły się zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, a także na dłonie oraz stopy. To gwarancja 5 dni pełnych relaksu i luksusu.

Przejdź do oferty

Luksusowa Metamorfoza

już od
645 zł/ doba

Komplet zabiegów, który powstał z myślą o wszystkich Paniach pragnących zmiany swojego wyglądu. W pakiecie znalazły się nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale też zmiana fryzury i warsztaty z make-up.

Przejdź do oferty

Weekend dla Pani

już od
345 zł/ doba

Idealny pakiet dla wszystkich Pań, które w krótkim czasie chcą się zrelaksować i skorzystać z pakietu luksusowych zabiegów. Po takim weekendzie poprawa samopoczucia i zdrowia gwarantowana.

Przejdź do oferty

SPA Center opening 17.08.2015r.

Professional cosmetic brands, state-of-the-art equipment, experienced cosmetologists – all of those guarantee spectacular effects and deep relaxation. Take advantage of our SPA offer and dive into depths of luxury today

Przejdź do oferty

Kontakt

Recepcja

+48 (75) 755 70 31
info@palacnawodzie.pl

Wyszukaj w stronie

Zapisz się do newslettera

Chcesz być zawsze na bieżąco ? Dostawać informacje o wszystkich wydarzeniach w Pałacu i aktualnych promocjach ? Zapisz się do neweslettera.
Pałac na wodzie 2015 | Projekt i opieka techniczna: Pure Interactive

PNW_condo_mailling2


Fundusze Europejskie - dla rozwoju Dolnego Śląska

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013