palacnawodzie.pl

Blog wielotematyczny o budownictwie i lifestyle'u

Lifestyle

Porządne i wielozadaniowe kalosze do pracy

Porządne i wielozadaniowe kalosze do pracy

Praca w trudnych warunkach atmosferycznych wymaga odpowiedniego obuwia. Kalosze Dunlop zasługują na uwagę z wielu względów. Po pierwsze stworzone zostały z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie. Posiadają specjalnie zaprojektowaną, antypoślizgową podeszwę. Mocne tworzywo jest odporne na działanie substancji chemicznych, a wnętrze buta zapewnia ciepło w chłodniejsze dni.

Gumowce dla profesjonalistów, czyli wyroby marki Dunlop i ich zalety

Wśród licznych zalet kaloszy Dunlop wymienić należy ich doskonałe parametry. Zimą i w trudnych warunkach atmosferycznych zapewniają termoizolację nawet do -50 stopni Celsjusza. Dodatkową zaletą jest metalowa wstawka przy nosku. To zabezpieczenie jest wymagane normami BHP. Kalosze Dunlop spełniają wyśrubowane normy przepisów sanitarnych oraz BHP. Gumiaki dla profesjonalistów posiadają antypoślizgowe podeszwy, co jest szczególnie ważne w pracy na hali produkcyjnej, w gospodarstwie, na placu budowy i w wielu innych profesjach wymagających obuwia ochronnego. Mocny materiał, czyli PVC zapewnia zabezpieczenie przed wszelakimi zanieczyszczeniami, a wśród nich przed chemikaliami. Osoby korzystające z kaloszy Dunlop chwalą sobie zarówno jakość wykonania, jak i trwałość butów roboczych. Są to zakupy na lata.

Kalosze ochronne spełniające normy BHP

Normy bezpieczeństwa wymagają stosowania metalowych nosków. To właśnie one w kaloszach Dunlop odpowiadają za bezpieczeństwo pracy. Obuwie robocze tej znanej marki posiada także szeregi innych, pozytywnych cech. Do plusów, jakie mają kalosze Dunlop, zaliczyć należy np. wkładki antybakteryjne. Stopa w różnych warunkach potrzebuje oddechu i zabezpieczenia przed działaniem bakterii. W gumowcach Dunlop zastosowano innowacyjne technologii ograniczające namnażanie się bakterii i drobnoustrojów. Przez to praca w kaloszach jest zdrowsza i bezpieczniejsza.

Dlaczego warto postawić na kalosze wysokiej jakości?

Marka Dunlop od lat pracuje nad swoimi produktami, by spełniały normy BHP i odpowiadały potrzebom pracowników. W gumowcach wykonywanie codziennych zadań jest bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Wystarczy spojrzeć na innowacyjne rozwiązania, takie, jak specjalna podeszwa. Posiada oryginalną konstrukcję i pomaga w pracy na mokrej lub śliskiej powierzchni. Kalosze Dunlop są polecane dla rolników, do pracy w magazynie, w fabrykach i zakładach przetwórczych. Te buty to także doskonała propozycja dla amatorów, np. działkowców, którzy chcą swobodnie zajmować się ogródkiem przydomowym lub rekreacyjną działką. Wygoda i bezpieczeństwo to cechy wyróżniające gumowce Dunlop.

Udostępnij