palacnawodzie.pl

Blog wielotematyczny o budownictwie i lifestyle'u

Dom

Sprawdź, jak robot sprzątający Xiaomi ułatwia codzienne porządki

Sprawdź, jak robot sprzątający Xiaomi ułatwia codzienne porządki

Czy prawdą jest, że dzięki technologii zyskujemy więcej czasu dla siebie? Roboty sprzątające marki Xiaomi udowadniają, że tak! Z ich pomocą porządki są znacznie przyjemniejsze. Można też z radością wracać do wysprzątanego na połysk mieszkania bez konieczności zatrudniania pomocy domowej. Brzmi jak marzenie? Z urządzeniami Xiaomi to rzeczywistość. Poznaj ich możliwości i zobacz, w jaki sposób czynią życie prostszym!

Nowoczesny robot sprzątający Xiaomi – dlaczego warto go mieć?

Zdarza się, że urządzenia AGD nie spełniają oczekiwań. Po pierwszej próbie okazuje się, że sprzęt nie jest jednak tak niezawodny, jak zapewnia producent. W przypadku Xiaomi jest inaczej. Firma oferuje dobrej jakości sprzęt w przystępnej cenie i co najważniejsze, nie rezygnuje przy tym z najnowocześniejszych rozwiązań. Świetnym przykładem jest robot sprzątający. W obliczu tego, jak bardzo jesteśmy zapracowani, stanowi on nieocenioną pomoc w codziennych obowiązkach. Co potrafi i dlaczego warto w niego zainwestować? Najważniejsze powody znajdziesz poniżej.

Jest niezależny i inteligentny

Po pierwsze, robot sprzątający Xiaomi jest sprzętem inteligentnym. Marka zadbała o nowoczesne rozwiązania, które czynią jego obsługę naprawdę prostą. Odkurzacz sam wyznacza trasę sprzątania i zapamiętuje ją. Nie dotyczą go żadne ograniczenia, a więc nadaje się zarówno do małych domów, jak i tych o dużym metrażu, gdzie jest szczególnie pomocny. Nie musisz po nim niczego poprawiać ani włączać od nowa, gdy się rozładuje. Po naładowaniu sam wznowi pracę we właściwym miejscu dzięki wbudowanej pamięci.

Robotem odkurzającym możesz zdalnie kierować poprzez aplikację Xiaomi Home/Mi Home. Kontrola smartfonem obejmuje:

1. Wskazywanie obszaru do posprzątania.

2. Aktywowanie pracy odkurzacza, nawet gdy jesteś poza domem.

3. Ustawienia czyszczenia dla poszczególnych pomieszczeń.

4. Wyłączanie konkretnych stref ze sprzątania.

Jest skuteczny

Dzięki różnym poziomom mocy ssania odkurzacz Xiaomi może odpowiednio dopasować tryb czyszczenia do sytuacji. Robot sprzątający poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia i pozostawi posadzkę maksymalnie odświeżoną. Urządzenie czyści podłogi również na mokro, sprawiając, że kurz nie wraca do powietrza. Dzięki temu jest ono idealne dla alergików. Co ważne, odkurzacz charakteryzuje także długi czas pracy po naładowaniu.

Jest odpowiednio wyposażony

Niezawodność robota sprzątającego Xiaomi w dużej mierze zależy od jego wyposażenia. Ma on końcówki, które umożliwiają skuteczne sprzątanie twardych i miękkich powierzchni. Odkurzacz doskonale poradzi sobie z drewnianymi panelami w salonie oraz dywanem w pokoju dziecięcym. Wbudowany mop pozwala na włączenie funkcji zmywania podłogi. Konstrukcję uzupełniono o wysokoskuteczny filtr Hepa. Nie przepuszcza on nawet najmniejszych cząsteczek zanieczyszczeń, dzięki czemu w powietrzu nie ma alergenów, kurzu i pyłu. Dodatkowo sprzęt:

• wyróżnia estetyczny wygląd,

• dostępny jest w kolorze czarnym lub białym,

• ładnie się prezentuje za sprawą nowoczesnego designu.

Odpocznij, a robot posprząta za Ciebie!

Odkurzacz samojezdny Xiaomi powiadomi Cię o pełnym worku lub pojemniku na kurz. Połączone z Google lub Alexą urządzenie włączysz za pomocą prostego komunikatu, nawet leżąc w łóżku lub czytając książkę. Robot sprzątający omija przeszkody oraz jest zbudowany w sposób, który zapobiega upadkom. Dzięki niezawodnej funkcjonalności wyręczy Cię w sprzątaniu, gdy będziesz przygotowywać przekąski na domowe przyjęcie lub po prostu pozwoli Ci odpocząć po męczącym dniu. Sklep Neonet oferuje wiele modeli odkurzaczy oraz atrakcyjne promocje. Sprawdź teraz, a wybrany produkt marki Xiaomi odbierzesz w wybranej lokalizacji już w ciągu godziny!

Udostępnij